פירות טריים

FLOWER BOARD > פירות טריים

פירות טריים

מועצת הפרחים מייצאת ומשווקת פירות טריים באיכות גבוהה מישראל ליעדים בכל רחבי העולם.

הפירות הטריים נשלחים מדי יום למשלוחי אוויר רגילים ומשלוחי ים רגילים מותאמים על פי צרכי הלקוח. הסחורה הטרייה מועברת ליעדיהם בשרשרת קירור ללא הפרעה, החל במתקני קירור המותאמים לכל סוג.

אבוקדו

גוף עור בהיר וקרמי ובשרני, בצורת אגס, בצורת ביצה או כדורי. אבוקדו מספק חומרים תזונתיים רבים, מה שהופך אותו לבחירה בריאותית מצוינת. המגדלים שלנו הם ממורדות הכנרת, ויש להם אקלים אידיאלי לגידול אבוקדו באיכות גבוהה.

dreamstime.png

מנגו

פרי פופולרי, עסיסי, עשיר בתזונה, עם טעם, ניחוח וטעם ייחודיים, ואיכויות מקדמות בריאות. המגדלים שלנו הם ממורדות הכנרת, ליבו של ייצור המנגו בישראל.

dreamstime_19703834_mango.png

תמרים

המתוקים של הטבע, התמרים של ברהי המתוקים והעסיסיים שלנו מגיעים לענף וחיי מדף של 15 עד 30 יום. התמרים של מדג'ול שלנו הם פירות מתוקים מאוד, רכים וגדולים.

DATES.jpg

רימון

פרי ייחודי, עשיר בחומרים מזינים ונוגדי חמצון, הרימון הוא אחד הפירות העתיקים ביותר הידועים. בתרבויות ומסורות רבות זהו סמל לבריאות, פוריות וחיי נצח.

pomegranatex.png

תותים

פירות ריחניים, מתוקים, עסיסיים ואדומים עמוקים, התות מעשיר את הטעם והאסתטיקה של כל ארוחה. לא רק שטעמם נהדר, אלא שהתותים הם גם אחד הפירות הטובים ביותר לקידום הבריאות.   תותי שדה מתוקים של צ'רלי ותמר מגיעים מעזה ומועברים באמצעות מטען אווירי.

strawberry.png

ההישגים שלנו

Achieve-3.png

1000

מכולות בשנה

Achieve-1.png

15000

הדרים ליצוא

Achieve-2.png

3500

משלוחים אוויריים

אנשי קשר

בית אריזה השרון

תא דואר 76, תל מונד ישראל

טל':+972-9-7960708, פקס: +972-9-7960710

Office@fbi.org.il

צור קשר

שלח/י לנו הודעה ואנו נחזור אליך בהקדם.

שלח הודעה

Get In Touch

×